Pievieno atsauksmi ŠEIT!

Xie Jianping

“Izmantojam šīs firmas dārznieka pakalpojumus jau divus gadus. Prot organizēt savu darbu. Kopj mums Ķīnas vēstniecības un rezidences lielos dārzus. Darba uzdevumos ietilpst zāliena, rožu, kokaugu kopšana, papildināšana. Iesaka kā padarīt apkārtni patīkamāku. Strādā kārtīgi, ātri. Labi tiek galā ar smagiem dārza darbiem. Prieks par lielisko sadarbību. Vēstniecības viesi vienmēr priecājas par apstādījumu košumu un daudzveidību”

Xie Jianping - Ķīnas Tautas republikas vēstniecība

Nopirkām māju Mārupē ar dārzu, bet galīgi aizaugušu. Bruģis bija aizaudzis, esošās dobēs nezāles bija gandrīz cilvēka augumā, daudzi dekoratīvie augi panīkuši vai pilnībā nokaltuši. Pēc dārznieku aktīva, rūpīga un ātra darba dobes un bruģis tika sakopti. Tika izveidotas smukas apdobes. Visus atkritumus aizveda un atstāja kārtīgu teritoriju aiz sevis. Pēc paveiktā darba dārzniece iedeva sarakstu ar augiem kādus varētu iestādīt tukšajās vietās, jo to mēs vēlējāmies izdarīt paši. Paldies par paveikto darbu!

Marta ar ģimeni - Mārupe

Jaunbūves gabalā, “Liberos” veica celmu raušanas, sakņu frēzēšanas , grāvja tīrīšanas un līdzināšanas darbus. Tika līmeņota zemes kārta un sastādītas 67 tūjas (izmērā no 180-200cm). Darbs tika veikts atbildīgi, profesionāli un akurāti. Nekas neaizkavējās un viss norita kā plānots , gan laika ziņā gan tāmes aprēķinos. Finansu aprēķinos viss saskaitīts un sarēķināts bez mākslīgiem uzcenojumiem un sadārdzinājumiem. Tiešām bija prieks strādāt ar Agnesi un viņas komandu. Liels paldies jums, un noteikti vēl strādāšu ar jums arī nākotnē.

Sintija Stikāne

Bija viegli un patīkami sadarboties, veidojot dārza projektu un skices, kā arī pēc tam to realizējot dabā. Pilnībā varējām uzticēties un paļauties uz Agneses ieteikumiem, kas, kur, kā un kā labāk. Tāpat tika ņemtas vērā mūsu vēlmes, kas veiksmīgi iestrādātas dārza projektā un pēc tam realizētas apstādījumos. Gaidām pavasari, lai turpinātu kopīgi iekopt mūsu dārzu, kā arī turpināsim sadarbību dārza kopšanas palīdzībā.

Evita

Super!

Artis